Kampionatet ne Tring

Kampionatet ne Tring

Pair

Pair

My Tring IPTV

Televizori nën komandën tuaj!

Abonim 12 Mujor
Vetëm 199 EURO
My Tring IPTV

Champions League

Champions League

Super Ofertë

Super Ofertë

Dy paketa ekskluzive Tring

Zbuloni një pafundësi kanalesh dhe një programacion të larmishëm me produksione 100% shqiptare & të huaja në platformat tokësore dhe satelitore
Dy paketa ekskluzive Tring

Tring Online 24 orë në ditë

Tani mund të bëni abonimin tuaj të Tring dhe në internet.

Tring Online 24 orë në ditë

Pirateria

Pirateria

Sonte ne Tring

Kampionate ne Tring

Oferta e fundit

 

Sezoni Sportiv 2015-2016 ju dhuron spektakel vetem ne Tring

 

  1. Dokumentare
  2. Femije
  3. Seriale
  4. Emisione
  5. Sporti
  6. Kinema
Regjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit nga TRING

Revista Living

banera per revisten living 1511

My Tring IPTV është televizioni yt

[+]
Cfare mendimi ke?