• SUMMERTIME NË TRINGVera shpërthen në ritme e emocione nëpërmjet programacionit të veçante që fillon nga data 15 korrik e zgjat gjatë gjithë verës.
  • Living Vere 2014Tani në treg numri i ri i revistës Living. 256 faqe ku do të gjeni gjithçka
  • Arreduesit e yjeveAta nuk ndjekin tendencat, por i përcaktojnë ato. Për ata luksi është gjithçka. Ata nuk janë thjeshtë dizenjues shtëpish, por arredues jete. Janë të gatshëm të shpenzojnë gjithçka vetëm për të arritur një arredim madhështor. Dekorues që kushtojnë miliona dollarë për të realizuar dëshirat më të zjarrta të yjeve.
  • Peshkoni ofertën tuaj verore të internetit dhe telefonisëShpejtësi interneti deri në 10 Mbps duke filluar me 1200 lekë/muaj. Modem dhe kosto instalimi Dhuratë. Për më shumë informacion vizitoni dyqanet Tring ose klikoni në www.tring.al
  • Dy zonja në kuzhinëDy zonja të cilat kanë përgatitur me qindra pjata të kripura dhe të ëmbla tashmë mblidhen bashkë për të na ftuar në kuzhinën e tyre mes mijëra shijeve dhe aromave që do krijojnë me duart dhe dashurinë e tyre.

Sonte ne Tring

Prodhimet Tring

stili-im-ok

Ofertat e fundit

Regjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit nga TRING

  1. Kinema
  2. Femije
  3. Dokumentare
  4. Seriale
  5. Emisione
  6. Sporti

Living.al

Tring Communications, Internet pa limit

[+]
Cfare mendimi ke?