Më thjeshtë se kaq?!

Rezervo edhe ti një vend në
Champions League me
-15% ulje
Më thjeshtë se kaq?!

Kampionatet ne Tring

Kampionatet ne Tring

Pair

Pair

My Tring IPTV

Televizori nën komandën tuaj!

Abonim 12 Mujor
Vetëm 199 EURO
My Tring IPTV

Champions League

Champions League

Super Ofertë

Super Ofertë

Tring Online 24 orë në ditë

Tani mund të bëni abonimin tuaj të Tring dhe në internet.

Tring Online 24 orë në ditë

Pirateria

Pirateria

Sonte ne Tring

Kampionate ne Tring

Oferta e fundit

 

Sezoni Sportiv 2015-2016 ju dhuron spektakel vetem ne Tring

 

Regjistrohuni për të marrë të rejat më të fundit nga TRING

Living.al

My Tring IPTV është televizioni yt

[+]
Cfare mendimi ke?